в Впровадження ринку земель

Зустріч на Дніпропетровщині щодо майбутнього ринку землі

Можливо, не перша, але точно не остання зустріч на Дніпропетровщині щодо майбутнього ринку землі

Сьогодні, за моєю ініціативою, пройшла зустріч із жителями Дніпровського та Петриківського районів, щодо питань впровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.
Серед присутніх також були землевласники, аграрії, фермери, керівники агропідприємств, очільники Дніпровської та Петриківської РДА, Голова Петриківської районної ради, голови сільрад та об’єднаних територіальних громад.
Аграрії 29-го округу висловили свої пропозиції, пов’язані з можливим ухваленням змін до законодавчих актів щодо обігу земель, що відкриє шлях до продажу землі сільськогосподарського призначення з 01 жовтня 2020 року.
Під час зустрічі, відбувся обмін думками та обговорення актуальних для присутніх питань. 
Нами було досягнуто домовленості про створення робочої групи, з метою розроблення та надання практичних пропозицій для цивілізованого і прозорого відкриття ринку землі, захисту як інтересів власників, так і держави.
Напрацьовані робочою групою механізми по запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення я маю висловити від імені виборців 29 округу для обговорення у Верховній Раді України.
Окрім цього, завершуючи наш захід, домовились з очільниками районних державних адміністрацій про опублікування на сайтах Дніпровської та Петриківської РДА пропозицій до законопроекту про запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення, напрацювань робочої групи та надання можливості бажаючим висловити свої коментарі.
Така практика дозволить суттєво прискорити вирішення проблемних питань у діяльності аграрного сектору округу, пов’язані з відкриттям ринку землі.

Дякую усім за плідну співпрацю!

Автор коментаря:

додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *