Досягнення

10 фактів, які вам потрібно знати про мене

Я, активний захисник українських підприємців від репресивної податкової політики державних органів влади, які використовують податки як інструмент корупційного тиску на бізнес.

Ініціював офіційне тлумачення ряду положень Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» Конституційним судом, який в підсумку змушений був відмовитися від підтримки позиції Державної податкової адміністрації в цьому питанні.


Активний захисник інтересів іноземних інвесторів, їх прав власності від рейдерських атак і корумпованих українських чиновників, що знищують бізнес-клімат в Україні.

Співпрацював з найбільшою світовою юридичною фірмою Clifford Chance


Багато зробив для того, щоб припинити порочну практику затягування кримінальних справ в судах.

Є співавтором внесення відповідних змін до українського законодавства.


Є президентом правозахисної організації – Асоціація «Український правозахисний альянс», основним напрямком діяльності якої є протидія корупції в органах влади.


Прихильник радикального оновлення суддівської системи в Україні.

На посаді помічника Міністра юстиції відповідав за виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Запровадив практику притягнення суддів до відповідальності за порушення, встановлені рішеннями ЄСПЛ. Рішення Європейського суду з прав людини – є для України джерелом права і тим самим обмежують корупцію і правове свавілля, характерне для українського судочинства.


Повернув державі Україна ряд стратегічно важливих об’єктів, які представники режиму Януковича намагалися незаконно вивести з державної власності.
Зокрема, будівлі та територію єдиного на пострадянському просторі Трубного інституту, що має важливе значення для обороноздатності та національної безпеки.


Розкрив корумповані схеми навколо виробництва українських мінометів «Молот», які приводили до зниження боєздатності української армії, низької якості озброєння, зростання рівня смертності в зоні АТО.

Корупціонер – не просто краде гроші з бюджету України, він вбиває українських громадян фізично.
Неякісні стовбури «Молотов», закуплених за завищеними цінами, вибухаючи під час експлуатації, привели до загибелі десятків українських воїнів.


Ініціював викриття схем пов’язаних із забезпеченням безпеки України в сфері ядерної енергетики.

Українські корупціонери готові в гонитві за надприбутками, влаштувати в Україні другий Чорнобиль, поставляючи комплектуючі низької якості в порушення всіх технологічних норм.
Число аварій на українських АЕС зростає, більшість з них не перебуває у зоні уваги широкої громадськості – це системна проблема.
Люди, від яких залежать поставки комплпектующіх і витратних матеріалів на атомні енергоблоки, фактично давно вже мають нерухомість за кордоном і вивезли свої родини на Захід. Вони байдужі до долі України і її громадян.
Ми всі – за крок від справжнього ядерного апокаліпсису. Попередній режим непогано на цьому заробляв.

Але, я упевнений, що нова Верховна Рада зобов’язана покласти цьому край.
Я доведу те, що почав – не тільки в юридичній, але тепер і в законодавчій сфері.


Я – прихильник соціальної справедливості і прозорої виборчої системи.

Хибна практика фальсифікації виборів, маніпуляції судами і громадським думкою відчужує народ від прийняття рішень з важливих для країни питань.
Не імітація демократії, а реальне народовладдя – це можливо забезпечити в рамках закону, через юридичні процедури.

Як юрист, я неодноразово брав участь в засіданнях Центральної виборчої комісії, маючи право дорадчого голосу, щоб юридично захистити реальні результати народного волевиявлення.


Я добре знаю всі плюси і мінуси, юридичні можливості та обмеження місцевого самоврядування.
В 2014 році я був обраний депутатом Дніпропетровської міськради.
Надаю системну юридичну допомогу жителям міста, захищаючи їх від правового свавілля влади.

name